Tellimine

Sõiduki tellimine euroopast

Oleme siin, et aidata teil leida sobivat sõidukit, isegi kui seda ei ole Eesti turul saadaval.
 
Meie teenused hõlmavad ka sõidukite tellimist vastavalt teie kriteeriumitele ja eelistustele. Kui te ei leia Eesti turult sobivat sõidukit, siis võite meiega ühendust võtta ning meie meeskond aitab teil leida ja tellida just teie vajadustele vastava sõiduki Euroopast.
 
Meil on juurdepääs laiale valikule sõidukeid erinevatest Euroopa riikidest ning saame leida teile sobiva mudeli, marki, aasta, värvuse ja muude omaduste alusel.
 
Sõiduki tellimine Euroopast võib tunduda keeruline protsess, kuid meie meeskond teeb selle teie jaoks võimalikult lihtsaks ja vaevatuks. Me hoolitseme kogu logistika ja korralduste eest ning tagame, et sõiduk jõuab teieni turvaliselt ja õigeaegselt.
 
Lisaks sõiduki tellimisele pakume ka nõustamist ja teavet seoses impordi- ja registreerimisprotsessiga, et aidata teil kõigis vajalikes sammudes. Meie eesmärk on tagada teile sujuv ja stressivaba kogemus sõiduki tellimisel.
 
Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teavet sõiduki tellimise kohta, võtke meiega ühendust. Oleme siin, et aidata teil leida ja tellida just teile sobiv sõiduk ning muuta kogu protsess võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

    Võta ühendust


    Meie meeskond

    Team members are always full of responsibility