Meist

Müüdud autot
312
Rahulolevat klienti
312

Meist

Bayer Auto, juriidilise nimega BayerInvest OÜ (registrikood 14402044) pakub mitmekülgseid teenuseid Euroopast pärit vähekasutatud ja kontrollitud autode müügi, tellimise, komisjonimüügi ning autorendi valdkonnas.

Lisaks Bayer Auto kaubamärgile kuulub meie kaubamärkide hulka ka Ceramic Boss detailing, mis pakub autode iluhooldus- ja puhastusteenuseid. 

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele usaldusväärset ja kvaliteetset teenust ning luua pikaajalisi suhteid. Meie autode valik hõlmab mitmesuguseid vähekasutatud autosid, mis on hoolikalt kontrollitud ja vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele. Lisaks pakume võimalust tellida konkreetseid autosid vastavalt klientide soovidele.

Visioon

Meie visioon on saada juhtivaks ettevõtteks vähe kasutatud autode müügi ja autorendi valdkonnas.

Soovime pakkuda klientidele usaldusväärseid ja kvaliteetseid autoteenuseid, mis ületavad nende ootusi.

Meie eesmärk on luua pikaajalisi suhteid klientidega, pakkudes neile mitmekülgseid valikuid ning tagades sujuva ja usaldusväärse tehinguprotsessi.

Meie meeskond püüdleb alati klientide rahulolu poole ning pakub professionaalset ja sõbralikku teenindust. Lisaks soovime olla uuenduslikud ja paindlikud, et vastata kiiresti muutuvatele turunõudmistele ning pakkuda klientidele parimaid võimalikke lahendusi.

Oleme pühendunud pidevale arengule, järgides kõrgeid standardeid ja soovime, et Bayer Auto oleks esimene valik autoteenuste vallas ning, et see bränd seostuks kvaliteedi, usaldusväärsuse ja rahuloluga. Koos klientidega loome sõiduelamusi ja muudame autode ostmise, rentimise ja müümise protsessi meeldivaks ja hõlpsaks. 

Oleme pühendunud oma visiooni saavutamisele ning ootame võimalust, et teie unistused ja ideed ellu viia!

    Võta ühendust


    Meie meeskond

    Team members are always full of responsibility